NFÖ_atadas_banner

Karunk négy hallgatója Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíjban részesült

2024. szeptember 26.
1 perc

Professzor Dr. Szakonyi Zsolt, a Gyógyszerésztudományi Kar dékánja négy kiváló hallgatónak, Bocz Csengének, Jáger Teklának, Juhász Andrásnak és Piszman Zsófiának nyújtotta át kiváló tanulmányi teljesítményükért.

A nemzeti felsőoktatási ösztöndíjra azon államilag támogatott (állami ösztöndíjas, részösztöndíjas) illetve költségtérítéses (önköltséges), teljes idejű (nappali) alapképzésben, mesterképzésben illetve osztatlan képzésben részt vevő hallgatók pályázhatnak, akik jelenlegi vagy korábbi tanulmányaik során legalább két félévre bejelentkeztek és legalább 55 kreditet megszereztek.

Az ösztöndíjban az részesülhet,

-akinek – a legutóbbi tavaszi szemesztert beszámítva – a teljes tanulmányi időre számított kumulált, kreditekkel súlyozott tanulmányi átlaga legalább 4,25-ös,

-tudományos diákkörben vagy szakmai területen kimagasló munkát végez, és

-a pályázat beadását megelőző félévig az összes felvett kötelező tantárgyat teljesítette.

Gratulálunk a díjazottaknak és további sikerekben gazdag tanulmányokat kívánunk nekik!

NFÖ