Friss hírek

2024. október 07.
3 perc

A Szegedi Tudományegyetem Gyógyszerésztudományi Kar (SZTE GYTK) Gyógyszertári szakasszisztens képzést indít gyógyszertári asszisztensek részére jelenléti oktatással, felnőttképzés keretében!

2024. október 07.
1 perc

Idén szeptember 27-28-án került megrendezésre az Európa-szerte tartott Kutatók Éjszakája esemény, aminek pénteki napján Karunk is részt vett!

2024. szeptember 26.
1 perc

Professzor Dr. Szakonyi Zsolt, a Gyógyszerésztudományi Kar dékánja négy kiváló hallgatónak, Bocz Csengének, Jáger Teklának, Juhász Andrásnak és Piszman Zsófiának nyújtotta át kiváló tanulmányi teljesítményükért.

2024. szeptember 26.
2 perc

A 2024. szeptember 24-én délelőtt 10 órakor kezdődő gyógyszerészdoktor-avató ünnepi tanácsülés a Szegedi Akadémiai Bizottság székházában került megrendezésre.

2024. szeptember 25.
1 perc

A VIATRIS Healthcare Kft. 2024. október 21-én (hétfő) karriertervezés workshopot tart III., IV és V. éves orvos és gyógyszerész hallgatók részére.

2024. szeptember 24.
1 perc

A 21 Nő az Egészségügyért alapítvány mentoráltjai meghívást kaptak az SZTE-re Hohmann Judit akadémikus asszonytól.

2024. szeptember 20.
1 perc
Sulyok Tamás köztársasági elnök egyetemi tanári kinevezést adott át Karunk új professzor asszonyának, prof. dr. Ambrus Ritának.