Karrierepites_2024

Karrierépítés alapozó kurzus elsőéves hallgatóknak

A kurzus célja a hallgatói sikeresség támogatása, az egyetemi tanulmányok és a karrierépítés elősegítése.

Kedves Hallgató!

Szeretettel üdvözöljük az ország egyik legjobb egyetemének polgárai között! A Szegedi Tudományegyetem és annak vezetése mélyen elkötelezett a hallgatói sikeresség támogatásában, az egyetemi tanulmányok és a sikeres karrierépítés elősegítésében. Ennek keretein belül már most, az egyetemi tanulmányaik kezdetén kiváló lehetőséget biztosít a Karrierépítés című alapozó kurzus elvégzésére.

A kurzus keretein belül a szorgalmi időszak első hetének végére megszerezheti első egyetemi kreditjét! A Karrierépítés kurzus kimeneti célja, hogy személyre szabott kurzusajánlásokat adhassunk a 21. század munkaerőpiacán talán legfontosabbnak számító kompetenciaterületeken, hogy már SZTE-s tanulmányai kezdetén tudatosan építhesse sikeres karrierjét.
Ehhez nem kell mást tenni, mint a Coospace-n időpontot választani (Karrierépítés – alapozó kurzus színtéren), majd szeptember 2 és szeptember 14 között két alkalommal elmenni a TIK-be és megoldani a játékos-gondolkodtató teszteket. A kurzus lezárása után egy héten belül elektronikusan kiküldésre kerülnek a személyre szabott ajánlások. Ha valakinek nem sikerülne jól a kurzus teljesítése, annak elutasításáról a félév folyamán még dönthet, azaz nincs veszteni valója senkinek sem.
Eredménye fontos szerepet játszik saját Kara tanulmányi eredményességének növelésében. Érdemes kihasználniuk ezt a kiváló lehetőséget, mert ezáltal már a szorgalmi időszak első hetének végére megszerezheti az első egyetemi kredit!
Az SZTE IKIKK Oktatásmodernizációs és Innovációs Klaszter, az MTA-SZTE Digitális Tanulási Technológiák Kutatócsoport és a BTK Neveléstudományi Intézetének kollégái szeretettel várják Önöket a TIK-ben!

Karrierepites_24_flyer

Csoportbeosztas_Karrierepites_2024

SZTE_SZAKK_Rezidens_PhD_kepzes

A Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ Központi Gyógyszertára a szegedi, illetve a szentesi egységeibe felvételt hirdet klinikai gyógyszerész rezidens, valamint a Gyógyszerésztudományi Kar Klinikai Gyógyszerészeti Intézetével közösen duális képzésre.